O NAS

Skupiamy się na człowieku, aby realizować wspólne potrzeby, aspiracje gospodarcze, społeczne i kulturalne. Ludzie łączą to w uzgodnione zasady i wspólne działania. To daje kulturę współpracy, rzeczywiste uczenie się i osiągnięcia.

 

 

Kompleksowe
usługi

Dajemy możliwości, aby umożliwić realizację nawet najbardziej nietypowych życzeń projektowych w sposób opłacalny i jako część ogólnej koncepcji.

Jako dostawca całości koordynujemy nie tylko własne obszary usług, ale także zarządzamy wszystkimi branżami. Dzięki naszej działalności Nasi Klienci mają dostęp do całej wiedzy w zakresie swoich rezydencji. Opracowujemy i testujemy nowe i innowacyjne materiały, technologie, projekty i mechanizmy. 

Podejmujemy się współpracy wyłącznie na zasadach partnerskich. Mamy kompetencje w rozwiązaniach podlegających szczególnym warunkom gwarancji. Wykonanie na miarę.

Oficjalny
dystrybutor
granulati
zandobbio

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Granulati Zandobbio, która jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów dla architektury krajobrazu: kamienia spiekanego, gresu porcelanowego i naturalnego, płyt chodnikowych, monolitów oraz produktów dekoracyjnych do przestrzeni ogrodowych, zlokalizowanym w Bolgare, Bergamo.

 

90 lat doświadczenia

Od 1929 r. w firmie wydobywającej produkty z własnych kamieniołomów w miejscowości Zandobbio w prowincji Bergamo pracują cztery pokolenia przedsiębiorców. Produkcja i magazynowanie odbywa się w 5 odrębnych lokalizacjach na terenie o powierzchni ponad 200 tysięcy metrów kwadratowych.

Realizujemy kompletne dostawy zamówień. Podejmujemy się realizacji kompleksowo. Świadczymy usługi budowy i montażu tarasów i balkonów. Wykonujemy hydroizolacje przeciw wodne. Projektujemy i produkujemy donice ogrodowe na wymiar. Dostarczamy płyty i płytki ogrodowe oraz całą infrastrukturę przestrzeni około domowej. Współpracujemy międzynarodowo.

Kompleksowe dostawy zamówień
W naszej firmie stawiamy na kompleksową realizację dostaw zamówień. Od momentu złożenia zamówienia, przez proces produkcji, aż po montaż i wykończenie, dbamy o każdy szczegół. Naszym celem jest dostarczenie produktów najwyższej jakości w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki naszej wszechstronnej ofercie, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Usługi budowy i montażu tarasów i balkonów
Jesteśmy specjalistami w zakresie budowy i montażu tarasów i balkonów. Nasza ekipa składa się z doświadczonych fachowców, którzy z pasją i precyzją realizują każdy projekt. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od konsultacji i projektowania, przez dostawę materiałów, aż po finalny montaż. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym rozwiązaniom, zapewniamy trwałość i estetykę wykonanych tarasów i balkonów.

 

IMG_6368 bn_hd
co możemy dla ciebie zrobić ?
GRANULATI ZANDOBBIO/ Bolgare, Bergamo