Partnerski
team

Od prawie 20 lat jesteśmy dostawcą usług oraz produktów dla prywatnych rezydencji i profesjonalnych lokali. Nasi Klienci znajdą u nas wszystko, czego potrzebują, od projektu po wsparcie w retusze.

 

 

 

Daniel
Sosnowski
CEO

Uczę się czego nie robić. Przez większość czasu mam wątpliwości i dylematy, natomiast rozumiem to czym się zajmuję a to pozwala mi wpływać na ludzi i budować relacje.

Ceramika-Sosnowski-588x768_5
Ania
Sosnowska
CEO

Ufam, że wykonujemy swoją najbardziej efektywną pracę we właściwym czasie, dla nas słońce nigdy nie zachodzi.

 

Ceramika-Sosnowski-588x768_4
Leszek
Zdrzałka
Przedsiębiorca/Specjalista ds. instalacji wodnych i kanalizacyjnych

Zajmuje się pełną obsługą projektów w zakresie instalacji wodno - kanalizacyjnych, oraz centralnego ogrzewania. Profesjonalista, jego realizacje są przygotowane i obsłużone od momentu projektu i szczegółowego omówienia Państwa potrzeb, po końcową instalację oraz weryfikację poprawności jej działania. Jest od 1989r. w rynku.

 

Ceramika-Sosnowski-588x768_3
Grzegorz
Piątek
Przedsiębiorca /Manager

 

Grzegorz posiada wysokie umiejętności komunikacyjne. Jest specjalistą do spraw oświetlenia, lamp bakteriobójczych, koncentratorów tlenu, lamp antydepresyjnych, bio-kominków ogrzewania na podczerwień, oraz produktów powiązanych. Tworzy środowisko oparte na współpracy i poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań, przewidywaniu  produktywności i pokonywaniu przeszkód sprzedażowych. W rynku branży budowlanej od 1996r. 

.

Ceramika-Sosnowski-588x768_1
Ryszard
Danielewski
Przedsiębiorca/Inżynier Budownictwa

Wspiera nas swoją wiedzą i doświadczeniem od 2001 roku. Pełni samodzielne funkcje techniczne w budownictwie. Posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Człowiek  fachowej oceny zjawisk technicznych, samodzielnego rozwiązywania zagadnień architektonicznych i projektowych. 

 

Ceramika-Sosnowski-588x768_2
Odwiedź nas w showroomie