Blog

O tym, że odkrywanie zaczyna się po przekroczeniu "progu", i że w życiu chodzi też o to, żeby się od czasu do czasu trochę pogapić.  

Balkony i tarasy stopniowo stają się integralną częścią naszego codziennego życia, poszerzając przestrzeń dostępną do użytku. Czy to przy słuchaniu ulubionej muzyki, zanurzaniu się w fascynującej lekturze, opalaniu się lub spędzaniu czasu na świeżym powietrzu w bezpośrednim otoczeniu swojego domu czy mieszkania z bliskimi nam osobami.

Jak Zbudować Idealny Taras ?

Odpowiadamy na trudne pytania i podpowiadamy jaki taras wybrać dla siebie.

pag-1171
Jakie płytki na taras ?

Płytki ceramiczne, zarówno podłogowe, jak i ścienne, są popularnym wyborem w aranżacji wewnętrznych jaki i zewnętrznych, ale różnice między nimi wynikają z ich właściwości oraz wymagań technicznych

qq
Taras Trendy w 2024 roku

W dzisiejszym artykule skupimy się na najnowszych trendach i pomysłach dotyczących aranżacji tarasu na rok 2024. Optymalizacja przestrzeni zewnętrznej staje się coraz bardziej istotna, dlatego przedstawimy Ci inspiracje, które pomogą stworzyć nie tylko estetyczne, lecz także funkcjonalne otoczenie na tarasie.

pag-127
Leżak

Kiedy nadchodzi lato, a słońce zaczyna grzać coraz mocniej, nasze myśli często wędrują ku relaksowi na świeżym powietrzu. Basen w ogrodzie staje się miejscem, gdzie możemy ochłodzić się w upalne dni, ale aby w pełni cieszyć się tym czasem, niezbędne są wygodne i stylowe leżaki basenowe.

obi-chaise-longue-ludovica-roberto-palomba-expormim-furniture-outdoor-03-_1_
Sztuczna trawa na balkonie

Nawet w wielkim mieście można cieszyć się urokami natury, tworząc własną oazę spokoju na swoim balkonie lub tarasie. Sztuczna trawa to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci delektować się intensywną zielenią przez cały rok, bez uciążliwej konieczności pielęgnacji. Nie ograniczaj się tylko do zastosowań zewnętrznych - sztuczna trawa może stanowić również interesujący element dekoracyjny we wnętrzach twojego domu. Dzięki prostym krokom możesz stworzyć miejsce do relaksu, gdzie będziesz mógł uciec od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem natury.

 

 

363358319_245664675051709_145707253772080645_n
Kalkulator Zużycia Kamieni Ogrodowych

Kamienie ogrodowe, grys i otoczaki to nie tylko ozdoba, ale również praktyczne elementy aranżacji ogrodu. Planując ich użycie, kluczowe jest odpowiednie oszacowanie potrzebnej ilości, aby uniknąć marnowania zasobów i kosztów. W tym celu narzędzia takie jak kalkulator zużycia stają się niezastąpione

Kalkulator zużycia kamieni ogrodowych
Podjazd do garażu

Organizacja przestrzeni wokół domu nie powinna być przypadkowa, ponieważ wpływa na estetykę posesji oraz funkcjonalność jej elementów. Planowanie podjazdu do garażu ma kluczowe znaczenie zarówno przy projektowaniu podjazdu do domu, jak i przy określaniu jego kształtu i powierzchni.

podjazd
Grys kamienny i żwir

Grys kamienny to materiał budowlany otrzymywany poprzez rozdrobnienie skał, zwłaszcza twardych skał osadowych lub magmowych. Proces ten obejmuje rozdrabnianie i przesiewanie, co prowadzi do uzyskania kruszywa o różnych frakcjach ziarnistych. Jest powszechnie stosowany w budownictwie jako składnik różnych mieszanki betonowych i zapraw, a także jako materiał do utwardzania nawierzchni dróg i chodników a w ostatnim czasie również jako materiał stanowiący nawierzchnię  tarasów i patio

cavone-di-pelli-granital-siena
Wycieraczki zewnętrzne
i wewnętrzne

Utrzymanie podłóg bez dodatkowych konserwacji i napraw

Wycieraczki
Podpory
i podstawki tarasowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dostępne rozwiązania oraz szczegółową dokumentację techniczną sposobów montażu i zastosowania wsporników podłogowych.

 

588
Budowa tarasu – jak zrobić to zgodnie z prawem

Budowa tarasu to inwestycja, która może znacznie podnieść komfort życia i wartość nieruchomości. Kluczowe jest jednak, aby proces ten przebiegał zgodnie z przepisami prawa oraz z uwzględnieniem aktualnych trendów i indywidualnych potrzeb.

Budowa tarasu – jak zrobić to zgodnie z prawem
Co możemy dla ciebie zrobić ?
Odwiedź nas w showroomie